Căutăm Contabil în București

Ne mărim echipa și căutam un contabil! Dacă consideri că te încadrezi în cerințele de mai jos, așteptăm CV-ul tău la adresa office@ced.ro.
După ce-l citim, revenim să stabilim și o întâlnire, să ne cunoaștem!

Ne mărim echipa și căutam un contabil!

Ce căutam, mai exact?

Căutam o persoană tânără și energică, care își dorește o profesie în domeniu și care:

  • Să fie student sau să fi absolvit recent o facultate cu profil economic sau juridic
  • Să îi placă mult domeniul financiar-contabil
  • Să citească și să fie la curent cu noutățile legislative din domeniu

Care vor fi atribuțiile tale?

Nici nouă nu ne place plafonarea la locul de muncă, motiv pentru care vei participa la mai multe tipuri de activități, precum:

  • Vei înființa societăți în relația cu ONRC
  • Vei ține evidența contabilă pentru societăți din diverse domenii de activitate: producție, comerț, prestări servicii
  • Vei ține evidența resurselor umane: de la întocmit CIMuri, până la întocmit stat de plată
  • Vei menține relația cu clienții prin mail și prin telefon
  • Vei urmări modificările legislative și vei participa activ la discuții pentru însușirea lor în mod corespunzător

Deși nu ai experiență, vei lucra sub îndrumarea unui expert-contabil care te va superviza în primele luni de activitate.

Ce oferim?

Îți oferim un loc de muncă în care poți să te dezvolți și un pachet salarial format din:

  • Salariu fix
  • Tichete de masă după perioada de probă
  • Creștere de salariu raportată la creșterea nivelului tău de dezvoltare după primele 6 luni și în fiecare an
  • Decontarea transportului în comun
  • Creșterea numărului de zile de concediu de odihnă odată cu acumularea vechimii în compania noastră
  • Dezvoltare profesională, dar și personală

Dacă consideri că te încadrezi în cerințele de mai sus, așteptăm CVul tău la adresa office@ced.ro. După ce-l citim, revenim să stabilim și o întâlnire, să ne cunoaștem!

CONTACT

Adresă

Str. Caius Marcius Coriolan, Nr. 34, Sector 5, București, CP 050866, Ap. 1, Interfon 101

Contact

Telefon: 0751 171 089

Adresa e-mail: office@ced.ro

Program: de Luni – până Vineri: 09:00 – 18:00

Follow Us

Ai o întrebare?

Mulțumim pentru interes! Mesajul tau a fost trimis.
css.php